MOCK DRAFT: Devler yeniden inşa sürecine başladı Gettleman Hayır’ı paketleyebilir

MOCK DRAFT: Devler yeniden inşa sürecine başladı Gettleman Hayır’ı paketleyebilir

Packrs’ın Aaron Rodgers’ı hâlâ Aaron Rodgers’dı, yalnızca koşu oyunu ve dayanacak savunması vardı. Minnesota ve Green Bay playoff yaptı. Şikago yapmadı.

Ayılar, Jay Cutler dönemi sadece hafif bir soluklanma sağlayarak, NFC Kuzey’de uzun süredir oyun kurucu olmayanlar olmuştur. Trubisky’nin bir franchise geçişi olarak tüm bunları değiştireceğini hissettiler. Ama sonra, ondan sonra alınan iki birinci tur QB, Patrick Mahomes ve Deshaun Watson, o zamandan beri elit statüsüne meteorik bir yükseliş yaşarken, onun sert bir şekilde solduğunu gördüler.

(Getty Resimleri) https://images.daznservices.com/di/library/sporting_news/b4/e6/mitchell-trubisky-getty-ftr-112819-2_1jcx6kdg24riu11o5hkbp8cclm.jpg?t=-1278064282&w=500&kalite=80

Ayılar için Trubisky’nin dışında olması sorun değil, ancak Foles’ın onun yerini almaya çalışması onları oyun kurucu arafına sokar. Andy Dalton gibi bakıcı tipi değil. Cam Newton gibi yüksek tavanlı oyun kurucu değil. Eagles’ta olmadığında başka bir şey – çok iyi değil ve kesinlikle Trubisky’ye göre çok fazla bir yükseltme değil.

2020’de ilk tur seçimi olmasa bile, Ayılar iki ikinci tur oyuncularından birini kullanarak Trubisky ile rekabet edecek bir çaylağı hedeflemekten daha iyi olurdu (No. 43, No. 50). Foles, başlangıç ​​olarak onları gitmek istedikleri yere götürmez, hiçbir yere gitmeyen bir köprü oyun kurucu.

Foles’ı Trubisky ile getirmek, Bears’a gerçek bir QB çözümü sağlamıyor. Hareket, oyunun en önemli konumundaki son sorunlarına göre ikiye katlanır.

Tom Brady, yeni takımında sadece iki Pro Bowl genişliğinde alıcıyla yetinmek zorunda kalabilir.

Brady’nin eski Patriots takım arkadaşı Antonio Brown ile yeniden bir araya gelme konusundaki ilgisinin bildirilmesine rağmen, Brown’ın, Tampa ile altı kez Super Bowl şampiyonu resmi olarak imzaladıktan sonra Buccaneers’ın bir üyesi olarak Brady’den pasları yakalamak için Mike Evans ve Chris Godwin’e katılacak gibi görünmüyor. Defne. NFL Network’ten Ian Rapoport’a göre en büyük engel Bucs koçu Bruce Arians.

DAHA ÜCRETSİZ AJANS:İzleyici | Her imzayı derecelendirme | En iyi 50 ücretsiz temsilci mevcut

"Anladığım kadarıyla bu Bruce Arians’ın desteklediği bir şey değil." Rapoport Perşembe günü söyledi. "Antonio Brown’a sahip. Pittsburgh’da birkaç yıl geçirdi. Kulağa pek iyi gitmiş gibi gelmiyor. Bu, Bucs’ın gideceği yöne benzemiyor."

Yeni #Bucs QB Tom Brady, Antonio Brown’ı yanında Tampa Bay’e getirmek isteyebilir, ancak koç Bruce Arians’ın AB ile önceki zamanını beğendiği söylenemez. pic.twitter.com/HivirRnQAV

— Ian Rapoport (@RapSheet) 19 Mart 2020

Pittsburgh Post-Gazette’den Gerry Dulac duruma yakın bir kaynakla konuştu ve durumu daha açık bir şekilde ifade etti ve Brown’ın Brady ve Bucs’a katıldığını söyledi. "olmuyor." (Arians’ın orada kaynak olabileceğini tahmin etmek çok fazla değil.)

konulu bir röportajda "Adam Schefter Podcast’i" Geçen yıl, daha önce Steelers’ın geniş topçu antrenörü (2004-06) ve hücum koordinatörü (2007-11) olarak görev yapan Arians, çok fazla "iletişimsizlik" ve "diva" Brown ile davranış. Brown’ın Steelers’ın 2010 NFL Draft’ının altıncı turunda seçtiği oyuncudan tamamen farklı bir oyuncu olduğuna inanıyordu.

"Çok fazla hikaye duydum – Antonio’yu seviyorum. Pazar günü herkes kadar sıkı oynuyor ve sıkı çalışıyor." Aryanlar söyledi. "Sadece saha dışında daha iyi kararlar vermesi, dakik olması ve şu küçük şeylerden bazılarını yapması gerekiyor."

Beni draft etmedi, @ESanders_10’da rehabilitasyonu kaçıran aynı adamı, hiçbir ipucunun olmadığı bir durum hakkında benim hakkımda konuşmak için ağlara gitmek için draft etti! Arians artık kangoo şapkaları ve gözlük takıyor 😂 ama diva! Her şeyi gördükten sonra biz arkadaşlar hacizi durdurduk diyorlar https://t.co/jALXyhQMAw

— AB (@AB84) 16 Ocak 2019

Bir Brady-Brown ortaklığının pek olası olmayan ya da hiç şansı olmayan bir yelpazenin neresinde olduğuna bakılmaksızın, Brady ve Arians’ın 31 yaşındaki genişleme hakkında ne düşündüklerinin ötesinde daha büyük sorunlar var.

2019 sezonunda Patriots ile sadece bir maç oynadıktan sonra Brown, cinsel saldırı ve tecavüz iddiaları nedeniyle serbest bırakıldı. Geçen yıl açılan bir hukuk davasında davacı, Brown’ın kendisine üç kez cinsel saldırıda bulunduğunu ve üçüncü olayın tecavüze dönüştüğünü iddia ediyor. Brown daha sonra aleyhindeki tüm iddiaları reddederek bir karşı dava açtı.

Hukuk davası, Brown’ı NFL’den potansiyel bir askıya almaya açtı. (Bir lig soruşturması hala devam ediyor.) Brown Bucs ile sözleşme imzalasaydı, 2020 normal sezonundaki müsaitliği hakkında kesinlikle sorular olurdu. Ve bu, onun Antonio Brown olduğu ve her an aniden köprüleri yakmaya karar verebileceği gerçeğini kabul etmeden.

Brown şüphesiz yetenekli bir oyuncu. NFL tarihinde yarda alma açısından en iyi 10 bireysel sezondan ikisinin sahibidir. Elit bir hücum birimiyle büyük bir rol oynayabilir.

Ama bu Brown’ın hızı, elleri veya koşu rotası ile ilgili değil – onunla birlikte gelen diğer her şeyle ilgili. Arians, yeni oyun kurucuyu heyecanlandırsa bile bu kumarı oynamaya hazır görünmüyor.

Spor takımları ve liderleri için geçerli olan eski bir deyiş vardır: Çatı katından ek binaya kısa bir mesafedir. Giants genel müdürü Dave Gettleman bunu çok iyi anlıyor.

Dört yıl önce Gettleman, yılın Sporting News NFL yöneticisi seçildikten sonra kasabanın kadehiydi. O kasabanın Charlotte olması dışında; Panthers’ı 15-1’lik bir takım haline getirmişti. On sekiz ay sonra kovuldu. Aralık 2017’de Giants GM olarak hızla yeniden ortaya çıktı ve 3-13 ekibinin bir tren kazasını devraldı. Geçen sezon 5-11’de New York için işler sadece biraz düzeldi.

Gettleman’ın geçen Nisan ayında Saquon Barkley’i taslağı, bu kadar çok oyun kurucu mevcutken sorgulandı. Şimdi 2019’a girdi ve işleri gerçekten sarstı, yine eleştirmenlerinde endişe yarattı. Odell Beckham Jr.’ın yıldız alıcıyla büyük bir sözleşme imzaladıktan altı ay sonra yaptığı son takas, anlaşmada iyi bir geri dönüş olsa bile listenin başında geliyor.

"İnan bana, bir planımız var." Gettleman bu hafta söyledi. Savunmacı bir tavırla ekledi, "Size ne yaptığımızı söylemek benim sorumluluğumda değil."

IYER: Serbest oyunculuğun kaybedenleri arasında devler

Eski bir GM olarak, ikinci kez tahmin edilmenin işin bir parçası olduğunu anlıyorum. Gettleman, Beckham gibi büyük bir yeteneği takas ettiğinde dartların fırlatılacağını bilmesi gereken bir New York bölgesi GM için biraz ince tenli görünüyor, “onu takas etmek için Odell’i imzalamadığını” söyledikten hemen sonra."

Geriye dönüp baktığımda, 2017’de Meadowlands’da dizginleri ele geçirdikten sonra Gettleman’ın izlediği yoldan farklı bir hareket tarzına sahip olurdum.

Gettleman’ın herkese açık yorumlarında daha yumuşak bir yaklaşım benimsemesini önermenin yanı sıra, Giants GM’nin ilerlemesi için bazı önerilerim var.

DAHA: OBJ sonrası Giants için sırada ne var?

Beckham’dan başlayalım. Giants’ın geçen yılın başlarında saha içinde ve dışında çok fazla sorun yaratmasından ve büyük bir sakatlık geçirmesinden (2017’de onu sakatlanan yedekte indiren kırık ayak bileği) sonra onu takas etmesini savundum. Gettleman bunun yerine Beckham’ı NFL’nin en yüksek ücretli alıcısı yaptı. Giants’ın sahibi John Mara, Browns’ın Gettleman dediği reddedilemeyecek kadar iyi bir teklif yapmasının ardından bir yıl sonra Beckham’ı kaybetmek (ve ardından ölü parayı üstlenmek) için 20 milyon dolarlık bir imza bonusu atmaktan heyecan duyamaz.

Bence geçen yıl Beckham için bir imzala ve takas anlaşması yapmak daha iyi olurdu. Giants, bu yıl olduğu kadar güçlü bir geri dönüş alamamış olabilir, ancak muhtemelen en az birkaç yüksek draft hakkı almış olacaklardı. Ve Beckham’dan gelen ölü para olmasaydı, Giants, Landon Collins’in güvenliğine franchise etiketi koyabilir ve onu tutabilirdi; ya da belki de savunma liderlerini kaybetmek ve karşılığında hiçbir şey alamamak yerine onu takas edebilirlerdi.

Eli Apple, Damon Harrison ve Olivier Vernon takaslarına gelince, Giants için büyük bir sorun, eski GM Jerry Reese’in artık takımda olmayan üç oyuncunun (Gettleman’ın Beckham anlaşmasıyla birlikte) anlaşmasına yatırdığı para oldu. New York’un bu dört oyuncu üzerindeki maaş sınırını boğan ölü para yaklaşık 30 milyon dolar.

Gettleman’ın, Saints’ten dördüncü ve yedinci tur seçimlerinin dönüşü harika olmasa bile, soyunma odasında sorunları olan verimsiz bir ilk tur seçimi olan Apple’ı takas etme kararına katılıyorum.

Ancak, Gettleman’ın Harrison’ı Ekim ayında Detroit’e sadece beşinci raund için göndermek yerine tutması gerektiğini düşünüyorum. "atıştırmalıklar" hala sağlam bir savunma mücadelesidir. 30 yaşına yeni bastı, bu yüzden birkaç iyi yılı kalmış olmalı ve bu sezonki 6.75 milyon dolarlık maaşı makul. Bunun yerine, Giants 3.2 milyon dolarlık ölü para alıyor ve ligin en iyi koşucularından birinin yerini alması gerekiyor.

Reese, 2016’da yaptığı 17 milyon dolarlık yıllık anlaşmasında Vernon’a fazla ödeme yaptı. Takımın ona ne kadar yatırım yaptığını (20 milyon dolarlık bir imza bonusu daha) düşünürsek, Vernon’ı tutardım ve onu Browns’a guard Kevin Zeitler karşılığında takas etmezdim. İki oyuncu aşağı yukarı aynı yaşta, maaşları o kadar da farklı değil (Vernon için 13 milyon dolar ve Zeitler için https://goldbets.top/flaming-hot/ 10 milyon dolar) ve bir kenar savunma oyuncusu her zaman bir iç hücum oyuncusundan daha değerlidir. Vernon’u hareket ettirmek için üst sınıra karşı 8 milyon dolar yemek, işin içinde başka faktörler olmadığı sürece, durum böyle görünmeyen bir anlam ifade etmiyor.

İleriye dönük olarak, yaklaşan taslakta zengin olmak için ısı Gettleman’da. GM’nin iddia ettiği plana gelince, yeni hazırlanmış bir oyun kurucu içermesi daha iyi. Halk, Dwayne Haskins veya Kyler Murray için bu yılki draftta 6. sıradan genel seçim için yaygara koparıyor.

Belki de taslak öncesi bir sis perdesidir, ancak Gettleman kısa süre önce önümüzdeki ay bir QB seçmek istediğini söyledi: "Açıkçası bunu ele almamız gerekiyor. Bu taslakta bazı oyun kurucular (var) var ve Kansas City modelini gerçekten seviyorum."

Elbette, Chiefs’in 2017’deki ilk turda Patrick Mahomes’i seçmesine ve muhteşem bir şekilde devralmadan önce çaylak yılında Alex Smith’in arkasında oturmasına atıfta bulunuyordu.

MOCK DRAFT: Devler yeniden inşa sürecine başladı

Gettleman, Beckham anlaşmasında elde edilen 6 numaralı seçimi ve üçüncü raundu paketleyebilir ve en iyi QB’yi almanın gerekli olduğunu düşünürse yukarı çıkabilir. Veya altıda kalabilir ve ardından üçüncü tur seçimini ikinci birinci tur seçimleriyle (genelde 17 numara) bir pakette kullanabilir ve geniş alıcıda bir oyun kurucu seçmek için yukarı atlayabilir. Elinde kalan Sterling Shepard ve Golden Tate’deki sağlam bir serbest oyuncu ilavesiyle birlikte, birinci veya ikinci turda en iyi alıcıyı seçmek, Giants hayranlarını ve medyayı Beckham’ın prodüksiyonunu değiştirme ve Barkley’nin üzerindeki baskıyı azaltma umuduyla biraz yatıştırır.

Ardından, güçlü ve derin bir savunma hattı taslağında Getleman, bu birimi oluşturmak için 2-4. Ancak Gettleman, yeteneğin bu tür seçimleri garanti ettiğini düşünüyorsa, D-line 6 numaraya ve O-line 17 numaraya geçerse şaşırmayın. Bu, yeni bir QB ve WR için yaygara koparan nefret edenleri harekete geçirir.

Kesin olan tek şey, önümüzdeki aylarda ve 2019 sezonunda Gettleman için büyük ilerleme kaydedilmesi gerektiğidir. Aksi takdirde Mara, Gettleman’ın hamlelerinin toplamına bakabilir ve son dört yılda üçüncü kez yeni bir GM aramaya karar verebilir.

Jeff Diamond, Titanların eski başkanı ve Vikinglerin eski başkan yardımcısı/genel müdürüdür. 1998’de NFL Yılın Yöneticisi seçildi. Diamond şu anda yayın ve çevrimiçi medya çalışmaları da yapan bir iş ve spor danışmanıdır. Müzakere ve spor işletmesi/spor yönetimi üzerine kurumsal/sivil gruplara ve üniversite sınıflarına konuşmalar yapar. The Ingram Group’un eski başkanı ve CEO’sudur. Jeff’i Twitter’da takip edin: @jeffdiamondNFL.

NFL Players Association yönetim kurulu gelecek hafta NFL yönetimiyle ne zaman ve ne zaman görüşme fırsatı bulursa, birkaç şeyden biri gerçekleşecek. NFLPA, Perşembe günü NFL takım sahipleri tarafından önerilen yeni bir toplu iş sözleşmesinin müzakere edilen şartlarını kabul edebilir veya ligi değişen şartları kabul etmeye ikna edebilir. Veya NFLPA, teklifi olduğu gibi reddedebilir.

Üçüncü senaryo, iki tarafı müzakere masasına geri gönderecek ve bunun başlıca nedenlerinden biri muhtemelen normal sezon için 17 maçlık bir programda lig ve oyuncuları arasındaki kopukluk olacaktır.

Pro Football Talk’tan Mike Florio’dan: "Ligin kabul ettiği teklif, aylarca süren müzakerelerin doruk noktasını temsil ediyor. Birkaç hafta önce başlayarak, NFL Oyuncuları Derneği, teklifi 32 üyeli oyuncu temsilcileri kuruluna sundu. Üç hafta önce, pek çok oyuncu temsilcisinin hala temel konsept olan 17 oyun oynamasına direndiği beklenmedik bir geri dönüş oldu."

DAHA: NFL playoff genişlemesinin artıları ve eksileri

ESPN’e göre, önerilen CBA şartlarına göre, normal sezon için 17 maçlık bir programa geçiş, iki ek playoff maçı (konferans başına bir ekstra joker oyun) ile birlikte gelecek. Playoff genişlemesinin, normal sezonda fazladan bir hafta oynama fikrine kıyasla, oyuncular için bir sorun olmadığı bildiriliyor.

NFL’nin 17 maçlık bir program için yaptığı baskının arkasındaki motivasyon, özellikle kimsenin (hatta taraftarların bile) normal sezon genişlemesi istemediğini düşünürsek, açıktır. Lig, potansiyel yayın hakları sahipleri ile yapacağı müzakerelerde 16 maç yerine 17 maç lanse edebilirse, bu haklar için daha fazla ücret talep edebilir ve alacaktır.

Evet, oyuncular bu 17. normal sezon yarışması için bir oyun çeki kazanacaktı, ancak önerilen CBA’nın şartlarının bu çeki oyuncu başına 250.000 ABD Doları ile sınırlayacağı ve maç başına daha fazla kazanan birçok oyuncu için gülünç bir anlaşma olacağı bildirildi. Yine de, Richard Sherman’ın yaklaşık bir ay önce ifade ettiği duygulara göre, oyuncuların 17 maçlık bir program fikrine karşı tepkileri, tazminattan daha derinlerde yatıyor.

Miami’deki Super Bowl 54’ten önce Çarşamba günü medyaya konuşan 49ers köşe oyuncusu ve NFLPA yönetim kurulu üyesi, 17 maçlık programın neden CBA müzakerelerinde oyuncular için bir sorun teşkil ettiğini açıkladı. İşte söylemek zorunda olduğu şey:

"Dürüst olmak gerekirse, oyuncuların ilgilendiği bir şey olduğunu düşünmüyorum. Ve eğer müzakere ettikleri konu buysa, bence bu müzakereler beklenenden çok daha uzun sürecek.

"Oyuncu güvenliğinin en büyük endişeleri olduğunu duymak bana tuhaf geliyor – ve bu her zaman garip geliyor. Oyuncu güvenliği, oyuncu güvenliği, oyuncu güvenliği için gerçekten ayakta duruyorlar. Ancak oyuncu güvenliğinin bir bedeli var gibi görünüyor. Oyuncu güvenliği, ‘Hey, 17 oyun bize bu kadar para kazandırıyor. Bu yüzden, başka bir oyun oynamamız için bize bu kadar para ödeyecekseniz, ne kadar güvenli oldukları umurumuzda değil.’

"Bu, birlik olarak bizi ve oyuncular olarak bizi gerçekten ilgilendiren kısım, çünkü oyuncuların sağlıkları üzerinde bir fiyat etiketi olduğunu düşünüyorlar. Ve bu konuda aynı basketbol sahasında olduğumuzu düşünmüyorum. Oyuncular, oyuncu güvenliği, uzun ömür ve futboldan sonraki hayat hakkında daha fazla bilgi sahibi oldular.